Harmoningai suplanuota ir įprasminta aplinka praturtina ne tik aplink namą esantį sklypą. Daug svarbiau - ji praturtina žmonių gyvenimus. Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų sklypas, nesvarbu, esamas ar dar tik būsimas, turi didesnį potencialą, negu tiesiog žolei auginti.

Manome, kad Jūsų sklypas yra vieta, kurioje atsispindi Jūsų unikalumas ir vertybės. Vieta, kviečianti mėgautis oru, susitikti su draugais ir šeima, ar tiesiog atsipūsti nuo kasdienybės.

Būtent tokioms aplinkoms suprojektuoti turime tikslų ir efektyvų procesą. Susipažinkite su juo.

Aplinkos projektavimas

Gyvenamųjų sklypų projektavimas

Komercinių sklypų projektavimas

Viešųjų erdvių projektavimas

Kelias į harmoningą aplinką prasideda nuo paprastos užklausos formos. Tai greitas ir patogus būdas susipažinti ir pradėti kelionę personalizuotos ir darnios aplinkos link.

Užpildyta
užklausa

Kitas žingsnis yra pokalbis telefonu ir užpildytas detalusis klausimynas. Susipažinsime su planuojamos aplinkos ypatumais, jūsų lūkesčiais ir galėsime pamatyti vizijos, kurią sukursime kartu, kontūrus.

Pradėkite nuo antrojo etapo. Užpildykite detalųjį projekto klausimyną:

Projekto klausimynas

Vienas svarbiausių žingsnių link personalizuotos aplinkos sukūrimo. Susitikimo metu kartu apžvelgsime teritoriją, aptarsime idėjas, įvertinsime galimybes ir dar vienu etapu priartėsime prie tobulos aplinkos vizijos pavertimo realybe.

Vizitas pas
klientą

Surinkus visą informaciją paruošiame projektavimo darbų sutartį, kurios dėka užtikriname abiejų šalių teises, numatome atlikimo laikotarpį ir galutinę projekto kainą.

Projektavimo sutartis

Sukuriame 2-3 skirtingus aplinkos vizijos eskizus. Kiekvienas iš jų yra unikalus ir leidžia pasirinkti tą versiją, kuri patinka labiausiai.

Pagal pasirinktą eskizą ir bus paruoštas darnios aplinkos projektas.

Eskizų
pateikimas

Paruošiamas išsamus, detalus, personalizuotas aplinkos projektas. Nuo A iki Z.

Projekto paruošimas

Kiekvienai aplinkai yra paruošiamas itin detalus segtuvas, kuris leidžia pažinti savo būsimą sklypą: gėlynus, krūmus ir medžius. Paruošėme net žydėjimo kalendorių.
Taip pat, tai esminis įrankis aplinkos įrengimui ir sąmatos skaičiavimui: techninės specifikacijos ir reikalavimai, dangų ir statinių įrengimas. Galiausiai, vadovaudamiesi šiuo projektu, galėsite pasirūpinti ilgamete sklypo priežiūra.

Paskutinis žingsnis. Susitikimo metu pristatome projektą ir aptariame visas detales, kad jūsų aplinkos vizija išties pavirstų realybe. Prireikus, rekomenduojame laiko patikrintus partnerius, kurie ją įgyvendins. Harmoninga suasmeninta aplinka jau ranka pasiekiama.

Projekto
pridavimas

Pasidairykite, po unikalių ir jau įgyvendintų projektų galeriją

Užklausos forma

Kaip ir visos kelionės, mūsų taip pat prasideda nuo pačio pirmojo žingsnio.

Jis yra paprastas. Užpildykite užklausos formą ir sugrąžinkite save į tą laiką, kai buvo aiški Jūsų tobulai įprasmintos sklypo aplinkos vizija.

Mes pasiruošę tą viziją išryškinti ir įgyvendinti.